En Güncel kampanyalarımız
Kampanyalar

Ailenizle TV keyfini üst düzeye çıkarmak için yıldızlı paketler Digitürk de sizi bekliyor! Ödüllü ve birbirinden popüler, eğlenceli programlar, belgesel kanallarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleme şansı yakalayabilirsiniz. Televizyonda ilk kez yayınlanan filmleri izleyebilirsiniz. Doya doya sporun yanı sıra, eğlencenin adresi olan programlar, belgesel kanalları ile eğlencenizi aile boyu üst düzeye taşıyabilirsiniz. Avantajları takip edebilmek için Digitürk’ün renkli dünyasına ilk adımı atmaya ne dersiniz?

Hemen Başvuru Yapın Sizi Arayalım !

Sporun Yıldızı

*12 ay ayda 409 ₺

Hemen Sizi Arayalım

Hemen üye ol! Sizde en cazip kampanyalardan faydalan!

Hemen ara : 0212 945 17 88

Avantajlarla Dolu Diğer Kampanyalar

İzlemek istediğiniz Digiturk paketini seçin, aynı gün kurulumunuzu yapalım.
0212 986 0698 müşteri hizmetleri temsilcilerimizden canlı destek alarak sizin için en uygun paketi birlikte oluşturalım.

Sporun Yıldızı

* 12 ay ayda 399 ₺

İnternetli Eğlencenin Yıldızı

12 ay ayda 399,00 ₺
Kredi Kartları: Tüm kredi kartlarına tek ve 12 ay çekim yapılır.

Digiturk Başvurusu

Digiturk paketleri hakkında bilgi almak ve yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.
Hemen Sizi Arayalım

Hemen üye ol! Sizde en cazip kampanyalardan faydalan!

hemen ara : 0212 945 17 88

Hemen Sizi Arayalım

Hemen üye ol! Sizde en cazip kampanyalardan faydalan!

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı Paketi 12 ay taahhütle ilk 3 ay 89 TL geri kalan aylar 209 TL bedelle sunulacaktır. Kampanya kapsaminda 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 456 TL olarak ayda 38 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 400 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya yıl sonu tarihine kadar sadece yeni üyeliklerde geçerlidir. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA